Váš prekladateľský tím 

Čo získate spoluprácou s nami?


Či už preklady objednávate denne alebo s nimi zatiaľ nemáte skúsenosti, v Otagu vám s každým preloženým slovom prinášame 20 rokov skúseností, tím projektových manažérok zabezpečujúcich hladký priebeh projektov a top prekladateľov, tlmočníčky, korektorky či copywriterov.

Spracovanie projektu

Spoľahnite sa, že v krátkom termíne s nami zvládnete aj komplexný preklad. Proces prekladu vašich textov riadia projektové manažérky s tisíckami úspešne dodaných projektov. Za výhodnú cenu získate na svoju stranu tím, ktorý spoľahlivo skoordinuje všetky kroky potrebné na efektívne preloženie vášho textu, lokalizáciu softvéru alebo tlmočenie obchodného stretnutia.


Profesionálni prekladatelia

Využite osvedčených prekladateľov a prekladateľky na preklad svojich textov, lokalizáciu softvéru alebo tlmočenie. Spolupracujeme len s lingvistkami a lingvistami špecializujúcimi sa na konkrétne odvetvia. Zároveň nezabúdame na to, že každý raz začínal, preto sa spájame s univerzitami, ktoré vzdelávajú budúce generácie prekladateľov a tlmočníkov.


Kvalita so zárukou

Zbavte sa starostí so zabezpečením prekladu a spoľahnite sa na kvalitné a profesionálne služby s časovo neobmedzenou zárukou. Ak výnimočne vznikne chyba, ktorú by neodhalila dôkladná kontrola kvality, obratom ju napravíme a podnikneme kroky, aby sa neopakovala. Otago pre vás pracuje v zmysle noriem ISO 9001 a 17100.


Moderné technológie

Profitujte z moderných technológií a postupov pri preklade, lokalizácii alebo tlmočení. Ušetrite čas a financie na výber a nasadenie vhodnej technológie pre svoju firmu. Využite skúsenosti a znalosti priekopníkov v nasadení moderných technológií na podporu prekladu a kontrolu kvality na Slovensku.


Poradenstvo a know-how

Získajte služby šité na mieru a úsporu časových a finančných nákladov na preklad. Súčasťou poskytovaných služieb je odborné poradenstvo. Každú požiadavku posudzujeme v súlade s dobrou praxou v odvetví a našimi mnohoročnými skúsenosťami.

Ešte jeden krok!