Web a e-commerce preklady

Web v jazyku vašich zákazníkov je pre nich dôveryhodnejší a prinesie vyššiu mieru konverzií.

Dokonalé porozumenie a vyššie konverzie

Pre efektívne preložený web alebo e-shop je potrebné detailne poznať lokálny trh a miestne jazykové zvyklosti. Preto spolupracujeme s rodenými hovoriacimi daných krajín, ktorí preklad prispôsobia miestnej kultúre a texty vyšperkujú do dokonalosti.

Technológie, vďaka ktorým ušetríte

Pri preklade webu využívame najmodernejšie technológie. Preklady realizujeme pomocou prekladateľských softvérov (CAT nástrojov). Vytvoríme pre vás samostatnú prekladovú pamäť, vďaka ktorej zabezpečíme jednotnú terminológiu vo všetkých vašich textoch aj pri neskorších aktualizáciách. A navyše, za preklad toho istého textu neplatíte dvakrát.

Riešenie na mieru 

Spojme sa a odporučíme vám optimálny spôsob prekladu a lokalizácie vášho webu alebo obsahu na e-shop.

Technológie na vašej strane

Moderný softvér na podporu prekladu rozpozná podobné alebo už preložené časti textu. Z preloženého textu v reálnom čase vytvára databázu, vďaka ktorej nie je potrebné tú istú vetu prekladať dvakrát. Preklady sú aj vďaka nim jednotnejšie a preložené za kratší čas.

Rýchlosť a flexibilita

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a moderným technológiám vieme do prekladu naraz zapojiť viacerých prekladateľov a revízorov, a teda preložiť texty aj v krátkych termínoch.

E-commerce preklady do 80+ jazykov

Podľa poradenskej spoločnosti Common Sense Advisory, 75 % návštevníkov webov preferuje obsah vo svojom rodnom jazyku a 68 % zákazníkov nakúpi radšej na stránke v ich rodnom jazyku. 

Odbory a špecializácie

Či už sa vaša firma venuje strojárstvu, stavebníctvu, cestovnému ruchu alebo vlastníte e-shop, s vašimi textami budú pracovať na slovo vzatí odborníci. Spolupracujeme s prekladateľmi, ktorí sa špecializujú na viac ako 120 oblastí.

Istota kvalitných služieb a procesov

Kvalitu našich služieb a procesov potvrdzujú certifikáty ISO 9001 – systém manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Môžete sa spoľahnúť, že váš preklad je v dobrých rukách.

Cenová ponuka na mieru

Reagujeme do 30 minút.