Osoba prezerá dokumenty

How we work

Benefit from more than 20 years of experience in providing translation services, a team of top linguists and industry best practices.

Project processing

Spoľahnite sa, že v krátkom termíne s nami zvládnete aj komplexný preklad. Proces prekladu vašich textov riadia projektové manažérky s tisíckami úspešne dodaných projektov. Za výhodnú cenu získate na svoju stranu tím, ktorý spoľahlivo skoordinuje všetky kroky potrebné na efektívne preloženie vášho textu, lokalizáciu softvéru alebo tlmočenie obchodného stretnutia.

Špecializovaní lingvisti

Vďaka našej rozsiahlej sieti prekladateliek a prekladateľov máme k dispozícii odborníkov, ktorí sú pripravení vniesť do vašich prekladateľských projektov svoje odborné znalosti z príslušného odvetvia.

Ľudský prístup k prekladom

Pri vašich najdôležitejších projektoch sa môžete spoľahnúť na profesionálnych ľudských prekladateľov, špecialistov na príslušné odvetvie. Pre potreby základnej kvality prekladov môžete skombinovať strojový preklad a jeho revíziu profesionálnym lingvistom.

Technológie na vašej strane

Keď rozhoduje rýchlosť prekladu a stačí vám základné porozumenie obsahu, strojový preklad s podporou umelej inteligencie rýchlo preloží veľké rozsahy v prijateľnej kvalite.

Smart looking woman in office with smartphone.
Ulica so stromami a fontánou.

Online portál

Naša platforma poskytuje okamžitý prehľad o vašich projektoch a jednoduchý a bezpečný spôsob na zadanie nových požiadaviek.

Podpora množstva formátov

Nech už je obsah v akomkoľvek formáte, spracujeme ho v niektorom z našich moderných softvérových riešení pre tlač alebo digitálnu publikáciu.

Preklady pre úradné použitie

Získajte úradné preklady v množstve jazykových kombinácií na jednom mieste. Preklad môžete získať ako elektronický dokument alebo v listinnej podobe.

Moderné technológie

Profitujte z moderných technológií a postupov pri preklade, lokalizácii alebo tlmočení. Ušetrite čas a financie na výber a nasadenie vhodnej technológie pre svoju firmu. Využite skúsenosti a znalosti priekopníkov v nasadení moderných technológií na podporu prekladu a kontrolu kvality na Slovensku.

Poradenstvo a know-how

Získajte služby šité na mieru a úsporu časových a finančných nákladov na preklad. Súčasťou poskytovaných služieb je odborné poradenstvo. Každú požiadavku posudzujeme v súlade s dobrou praxou v odvetví a našimi mnohoročnými skúsenosťami.

skúsená podnikateľka pracuje s notebookom
Long-term cooperation

Looking for a long-new translation partner or a bespoke translation solution? Let’s connect.

Kontaktné informácie
  • +421 2 2102 6130
  • [javascript protected email address]
Quote within 30 minutes
Please enter your full name
Please enter your email
Please enter your phone number.
Please write us a message.
Drop your files here or browse your device
Consent to the processing of personal data.
Súhlaste so zasielaním praktických informácií od spoločnosti Otago.

The form is being submitted...

What do our clients say?
Reliable services for your business!

Our patent, trademark and legal office has been cooperating with the Otago team since 2014, providing translations of European patents and patent applications in the fields of pharmaceutics, chemistry, mechanical engineering and electrical engineering from English, German and French into Slovak and Czech.

What we appreciate most about our cooperation with Otago is the professional and speedy communication, on-time deliveries and the high level of accuracy and quality of the translations, which are crucial for us and our clients to ensure legal protection of their innovations and inventions.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patent Attorney

Otago is a reliable translation partner for us at SPIE Elektrovod. We mainly use their services for English, German and Hungarian translations. We especially appreciate their personal approach, professionalism, speed and promptness in responding to our requests. We recommend Otago as a translation provider

Ing. Jakub Kolesár
Chairman of the Board

We chose to work with Otago in particular for the delivery of high quality translations with specific engineering terminology, especially in the field of compressor and vacuum stations. What we appreciate most about our cooperation is the high accuracy and reliability of translations and prompt communication. We are happy to recommend Otago’s services.

Ing. Ladislav Szabó
Managing Director

Otago is great to work with. In Catalyst, most of our translation requests come in the “too-late-yesterday” spirit. Otago team is quick, responsive and friendly, which is quite a unique combination. The translations are excellent in terms of content, so we are absolutely satisfied.

Lubo Tomko
CEO

Based on our experience working with Otago, we have no hesitation in recommending your services to other organizations in need of top-notch translation solutions.

Your commitment to quality, professionalism, and client satisfaction makes you an ideal partner.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager