HR Taxi Summer 2023

Translations

Expert translations of customized texts for your company or brand.

Spoľahlivé preklady pre úspech doma i v zahraničí.

Viac ako 80 jazykov

Preklady odstraňujú jazykové bariéry a pomáhajú vám komunikovať so zákazníkmi a obchodnými partnermi v ich rodnom jazyku.

Dôvera a spoľahlivosť

Preukážte svoje odhodlanie porozumieť a uspokojiť potreby vašich zákazníkov na nových trhoch.

Rýchlosť a efektivita

Využite moderné technológie, vrátane automatizácie a AI, na zjednodušenie a zefektívnenie tvorby kľúčových dokumentov v požadovaných jazykoch.

uvúdzovky

S Otago sa robí skvele. V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO, Catalyst Slovensko

Logotyp Catalyst Slovensko

uvúdzovky

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov patentov a patentových prihlášok. Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania. 

Mgr. Martin Žovic
Patentový zástupca, Žovicová & Žovic IP

     

Spoľahlivá komunikácia vďaka profesionálne preloženým textom a dokumentom.

Špecialisti na odvetvia

Vďaka našej rozsiahlej sieti prekladateliek a prekladateľov máme k dispozícii odborníkov, ktorí sú pripravení vniesť do vašich prekladateľských projektov svoje odborné znalosti z príslušného odvetvia.

Ľudský prístup k prekladom

Pri vašich najdôležitejších projektoch sa môžete spoľahnúť na profesionálnych ľudských prekladateľov, špecialistov na príslušné odvetvie. Pre potreby základnej kvality prekladov môžete skombinovať strojový preklad a jeho revíziu profesionálnym lingvistom.

Technológie na vašej strane

Keď rozhoduje rýchlosť prekladu a stačí vám základné porozumenie obsahu, strojový preklad s podporou umelej inteligencie rýchlo preloží veľké rozsahy v prijateľnej kvalite.

Ruka programátora pred monitorom s kódom.

Online portál

Naša platforma poskytuje okamžitý prehľad o vašich projektoch a jednoduchý a bezpečný spôsob na zadanie nových požiadaviek.

Podpora množstva formátov

Nech už je obsah v akomkoľvek formáte, spracujeme ho v niektorom z našich moderných softvérových riešení pre tlač alebo digitálnu publikáciu.

Preklady pre úradné použitie

Získajte úradné preklady v množstve jazykových kombinácií na jednom mieste. Preklad môžete získať ako elektronický dokument alebo v listinnej podobe.

Bezpečnosť údajov

Dbáme na dôvernosť poskytnutých textov. Naši prekladatelia sú viazaní mlčanlivosťou a zároveň využívame moderné technológie eliminujúce riziko úniku citlivých informácií.

Certifikáty riadenia kvality

Kvalitu služieb a procesov Otago potvrdzujú certifikáty ISO 9001 o systéme manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Preklady vašich textov sú u nás v dobrých rukách.

Preklady do viac ako 80 jazykov

Vďaka celosvetovej sieti lingvistov, revízorov a rodených hovoriacich zabezpečíme lingvistické služby do všetkých hlavných svetových aj exotických jazykov.

Lietadlo letisko pohľad zhora

Získajte spoľahlivé preklady aj týchto textov a dokumentov

Listiny a dokumenty
 • certifikáty a potvrdenia
 • doklady o vzdelaní zamestnancov
 • výpisy z obchodného registra
 • tendrová dokumentácia
Financie a právo
 • zmluvy
 • licenčné zmluvy
 • firemné smernice
 • zmluvná dokumentácia
 • finančné výsledky a reporty
 • patenty a patentové prihlášky
Obchod a marketing
 • obsah pre digitálny marketing
 • interná firemná komunikácia
 • obchodné prezentácie
 • letáky, brožúry
 • katalógy
 • podklady na konferencie a veľtrhy
Technická dokumentácia
 • servisné príručky
 • návody na inštaláciu
 • príručky pre používateľov
 • softvérová dokumentácia
 • produktová dokumentácia
 • mobilné aplikácie
 • webové stránky

Začínate s prekladmi? Máme odpovede na vaše otázky.

Long-term cooperation

Looking for a long-new translation partner or a bespoke translation solution? Let’s connect.

Kontaktné informácie
 • +421 2 2102 6130
 • [javascript protected email address]
Quote within 30 minutes
Please enter your full name
Please enter your email
Please enter your phone number.
Please write us a message.
Drop your files here or browse your device
Consent to the processing of personal data.
Súhlaste so zasielaním praktických informácií od spoločnosti Otago.

The form is being submitted...

What do our clients say?
Reliable services for your business!

Our patent, trademark and legal office has been cooperating with the Otago team since 2014, providing translations of European patents and patent applications in the fields of pharmaceutics, chemistry, mechanical engineering and electrical engineering from English, German and French into Slovak and Czech.

What we appreciate most about our cooperation with Otago is the professional and speedy communication, on-time deliveries and the high level of accuracy and quality of the translations, which are crucial for us and our clients to ensure legal protection of their innovations and inventions.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patent Attorney

Otago is a reliable translation partner for us at SPIE Elektrovod. We mainly use their services for English, German and Hungarian translations. We especially appreciate their personal approach, professionalism, speed and promptness in responding to our requests. We recommend Otago as a translation provider

Ing. Jakub Kolesár
Chairman of the Board

We chose to work with Otago in particular for the delivery of high quality translations with specific engineering terminology, especially in the field of compressor and vacuum stations. What we appreciate most about our cooperation is the high accuracy and reliability of translations and prompt communication. We are happy to recommend Otago’s services.

Ing. Ladislav Szabó
Managing Director

Otago is great to work with. In Catalyst, most of our translation requests come in the “too-late-yesterday” spirit. Otago team is quick, responsive and friendly, which is quite a unique combination. The translations are excellent in terms of content, so we are absolutely satisfied.

Lubo Tomko
CEO

Based on our experience working with Otago, we have no hesitation in recommending your services to other organizations in need of top-notch translation solutions.

Your commitment to quality, professionalism, and client satisfaction makes you an ideal partner.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager