HR Taxi Summer 2023

Profesionálne preklady pre HR

Otago je certifikovanou prekladateľskou agentúrou aj pre oblasť ľudských zdrojov. Získajte služby na mieru pre vás.

Pre rozmanitú pracovnú silu dneška.

Viac ako 80 jazykov

Preklady odstraňujú jazykové bariéry a pomáhajú vám komunikovať so zákazníkmi a obchodnými partnermi v ich rodnom jazyku.

Dôvera a spoľahlivosť

Preukážte svoje odhodlanie porozumieť a uspokojiť potreby vašich zákazníkov na nových trhoch.

Rýchlosť a efektivita

Využite moderné technológie, vrátane automatizácie a AI, na zjednodušenie a zefektívnenie tvorby kľúčových dokumentov v požadovaných jazykoch.

uvúdzovky

S Otago sa robí skvele. V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO, Catalyst Slovensko

Logotyp Catalyst Slovensko

uvúdzovky

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov patentov a patentových prihlášok. Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania. 

Mgr. Martin Žovic
Patentový zástupca, Žovicová & Žovic IP

     

Získajte a udržte si svoje najcennejšie talenty.

Smart looking woman in office with smartphone.

Špecialisti na odvetvia

Vďaka našej rozsiahlej sieti prekladateliek a prekladateľov máme k dispozícii odborníkov, ktorí sú pripravení vniesť do vašich prekladateľských projektov svoje odborné znalosti z príslušného odvetvia.

Ľudský prístup k prekladom

Pri vašich najdôležitejších projektoch sa môžete spoľahnúť na profesionálnych ľudských prekladateľov, špecialistov na príslušné odvetvie. Pre potreby základnej kvality prekladov môžete skombinovať strojový preklad a jeho revíziu profesionálnym lingvistom.

Technológie na vašej strane

Keď rozhoduje rýchlosť prekladu a stačí vám základné porozumenie obsahu, strojový preklad s podporou umelej inteligencie rýchlo preloží veľké rozsahy v prijateľnej kvalite.

Ruka programátora pred monitorom s kódom.

Online portál

Naša platforma poskytuje okamžitý prehľad o vašich projektoch a jednoduchý a bezpečný spôsob na zadanie nových požiadaviek.

Podpora množstva formátov

Nech už je obsah v akomkoľvek formáte, spracujeme ho v niektorom z našich moderných softvérových riešení pre tlač alebo digitálnu publikáciu.

Preklady pre úradné použitie

Získajte úradné preklady v množstve jazykových kombinácií na jednom mieste. Preklad môžete získať ako elektronický dokument alebo v listinnej podobe.

Bezpečnosť údajov

Dbáme na dôvernosť poskytnutých textov. Naši prekladatelia sú viazaní mlčanlivosťou a zároveň využívame moderné technológie eliminujúce riziko úniku citlivých informácií.

Certifikáty riadenia kvality

Kvalitu služieb a procesov Otago potvrdzujú certifikáty ISO 9001 o systéme manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Preklady vašich textov sú u nás v dobrých rukách.

Preklady do viac ako 80 jazykov

Vďaka celosvetovej sieti lingvistov, revízorov a rodených hovoriacich zabezpečíme lingvistické služby do všetkých hlavných svetových aj exotických jazykov.

Lietadlo letisko pohľad zhora

Získajte spoľahlivé preklady aj týchto textov a dokumentov

Odborné a úradné preklady
 • pracovné zmluvy a opisy pracovných miest
 • smernice a príručky pre zamestnancov
 • GDPR dokumentáciu
 • školiace materiály
 • BOZP dokumentácia
 • znalecké posudky a súdne rozhodnutia
 • úradné listiny a dokumenty
Tlmočnícke služby
 • školenia BOZP
 • nábor zamestnancov
 • tlmočenie v prevádzkach
 • odborné konferencie a semináre

Začínate s prekladmi? Máme odpovede na vaše otázky.

Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
 • +421 2 2102 6130
 • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so zasielaním praktických informácií od spoločnosti Otago.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager