Otago je partner HR Taxi 2023

Prekladateľská spoločnosť Otago je partnerom letného HR Taxi 2023. 

Získajte výhodnú ponuku na spoľahlivé preklady vyplnením formulára nižšie.

Istota precíznych prekladov v oblasti HR

Jasné a presné vyjadrovanie sú alfou a omegou pri preklade textov
z oblasti ľudských zdrojov. Spoľahnite sa na precízne preklady
od špecializovaných prekladateľov. 


Využite svoj čas lepšie: získajte preklady na mieru, na jednom mieste.

  • Viac ako 82 jazykov
  • Podklady v akomkoľvek formáte
  • Grafická úprava podľa originálu
  • Certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 17 100

Odborné aj úradné preklady

Zamestnávate pracovníkov zo zahraničia alebo vysielate zamestnancov mimo Slovenska?

Okrem špecializovaných odborných prekladov v spoločnosti Otago vybavíte aj úradný preklad dokumentov a listín akceptovaných na slovenských aj zahraničných úradoch. Úradný preklad získate pohodlne, rýchlo a za výhodných podmienok na jednom mieste.


Profesionálni prekladatelia

Odborné texty prekladajú špecializovaní prekladatelia s rokmi skúseností a odborným vzdelaním. Naši prekladatelia rozumejú odbornej terminológii a vaše texty preložia precízne a správne. 

Váš obsah v bezpečí

Vaše texty sú s nami v bezpečí vďaka viacstupňovému zabezpečeniu. Naši prekladatelia sú viazaní mlčanlivosťou a zároveň využívame moderné technológie znižujúce riziko úniku citlivých informácií.

Rýchlosť a flexibilita

Vďaka 20-ročným skúsenostiam a moderným technológiám vieme naraz zapojiť do projektu viacerých prekladateľov a revízorov a preložiť právne texty aj v krátkych termínoch.

Jednoznačná terminológia

Zrozumiteľnosť a súlad so zákonnou terminológiou sú základným predpokladom kvalitných odborných prekladov pre oblasť ľudských zdrojov. Môžete sa spoľahnúť, že terminológia v prekladoch je v súlade s pracovnou aj daňovou legislatívou.

Istota kvality

Kvalitu našich služieb a procesov potvrdzujú certifikáty ISO 9001 o systéme manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Vaše francúzske preklady sú u nás v dobrých rukách.

Technológie na vašej strane

Moderný softvér na podporu prekladu rozpozná podobné alebo už preložené časti textu. Z preloženého textu v reálnom čase vytvára databázu, vďaka ktorej nie je potrebné tú istú vetu prekladať dvakrát. Preklady sú aj vďaka nim jednotnejšie a preložené za kratší čas.Najpopulárnejšie jazyky

Medzi jazyky, ktoré sú našimi klientmi najviac žiadané patria:

  • angličtina, nemčina <> slovenčina, čeština,
  • slovenčina <> maďarčina, poľština,
  • angličtina, nemčina <> bulharčina, chorvátčina,
  • angličtina, nemčina <> rumunčina, ruština a ukrajinčina.

Prekladáme aj tieto jazyky

albánčina, arabčina, dánčina, holandčina, angličtina, estónčina, fínčina, francúzština, nemčina, gréčtina, hebrejčina, indonézština, taliančina, japončina, lotyština, litovčina, macedónčina, maltčina, mandarínčina, nórčina, portugalčina (vrátane brazílskej portugalčiny), slovinčina, španielčina, švédčina, srbčina, zjednodušená čínština, thajčina, tradičná čínština, vietnamčina a ďalšie.