Preklady odborných textov

Preklady od overených špecialistov aj z týchto odvetví:

Zdravotníctvo a farmácia

Všetky jazyky a služby pod jednou strechou

Preklady a lokalizácia

Podnikáte na Slovensku alebo expandujete do zahraničia? Preklady od nás vám poskytnú istotu, že doma aj za hranicami budú vaše produkty a značka komunikovať na úrovni. 

Tlmočenie

Plánujete stretnutie so zahraničným partnerom, ale obmedzuje vás jazyková bariéra? Vďaka profesionálnemu tlmočeniu budete komunikovať na dôležitom stretnutí alebo konferencii s istotou. 

Transkreácia

Uvádzate nový produkt na slovenský alebo zahraničný trh? Kreatívny preklad spája jazyk, emócie a kultúru a presne to potrebujete na získanie nových zákazníkov. Poskytnite nám obsah, my sa postaráme o zvyšok.

Automatizovaný preklad

Keď potrebujete informatívny preklad v čo najkratšom termíne a za výhodnú cenu, riešením je automatizovaný preklad. Postaráme sa o prípravu súborov na spracovanie, výber vhodného prekladača a posteditáciu. 

Najčastejšie prekladáme do jazykov

Medzi jazyky, ktoré sú našimi klientmi najviac žiadané patria:

  • angličtina, nemčina <> slovenčina, čeština,
  • slovenčina <> maďarčina, poľština,
  • angličtina, nemčina <> bulharčina, chorvátčina,
  • angličtina, nemčina <> rumunčina, ruština a ukrajinčina

Prekladáme aj tieto jazyky

albánčina, arabčina, dánčina, holandčina, angličtina, estónčina, fínčina, francúzština, nemčina, gréčtina, hebrejčina, indonézština, taliančina, japončina, lotyština, litovčina, macedónčina, maltčina, mandarínčina, nórčina, portugalčina (vrátane brazílskej portugalčiny), slovinčina, španielčina, švédčina, srbčina, zjednodušená čínština, thajčina, tradičná čínština, vietnamčina a ďalšie.

Získajte ponuku do 30 minút