Preklady pre digitálny marketing

Spoľahlivé a efektívne preklady pre marketing a úspešný obchod v zahraničí.

Otago je spoľahlivý partner na preklad v oblasti digitálneho marketingu pre váš expandujúci biznis

SERP, CTR, CMS, PPC, CPC, BR, CRO

V terminológii digitálneho marketingu sa cítime ako ryba vo vode. A správna odborná terminológia je základom kvalitného prekladu. S nami máte istotu, že poznáme rozdiel medzi PPC a CPC a vaše texty budú preložené správne, dosiahnu nižšie BR a vyššie CTR.

Bezpečnosť údajov

Dbáme na dôvernosť poskytnutých textov, zdrojových súborov alebo databáz. Naši prekladatelia sú viazaní mlčanlivosťou a zároveň využívame moderné technológie znižujúce riziko úniku citlivých informácií.

Istota kvality

Kvalitu našich služieb a procesov potvrdzujú certifikáty ISO 9001 o systéme manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Vaše marketingové preklady sú u nás v dobrých rukách.

Technológie na vašej strane

Náš softvér na podporu prekladu rozpozná podobné alebo už preložené časti textu. Z preloženého textu v reálnom čase vytvára databázu, vďaka ktorej nie je potrebné tú istú vetu prekladať dvakrát. Naši prekladatelia pracujú efektívnejšie a vám šetríme náklady a čas.

Odborní prekladatelia

Texty z oblasti digitálneho obsahu a marketingu prekladajú výhradne prekladatelia špecializujúci sa na túto dynamicky sa vyvíjajúcu oblasť. Vaše texty tak budú preložené precízne a správne.

Kontrola prekladov

Všetky preklady prechádzajú viacstupňovou kontrolou. Texty prekladané v zmysle ISO 17100 kontrolujú 3 páry očí. Vysokú kvalitu prekladov dosahujeme vďaka vyladeným kontrolným procesom a špičkovým prekladateľom.

S rešpektom pre cieľový trh

Postaráme sa o to, aby bol preložený text prispôsobený miestnym zvyklostiam, zrozumiteľný a kultúrne prispôsobený cieľovej krajine.

Rýchlosť a flexibilita

Vďaka 20-ročným skúsenostiam a moderným technológiám vieme naraz zapojiť viacerých prekladateľov a revízorov a preložiť marketingové texty aj v krátkych termínoch.

Kultúrne relevantné preklady vášho obsahu pre úspešný obchod v zahraničí.

Vďaka dlhoročnému poskytovaniu prekladateľských služieb spolupracujeme so špecializovanými prekladateľmi aj v oblasti marketingu a digitálneho obsahu. V spolupráci s nimi sme pripravený pre vás preložiť:

  • sociálne médiá
  • webové stránky
  • analýzu kľúčových slov
  • obsahový marketing
  • email marketing a newsletter
  • obsah pre PPC kampane
  • titulky, voice-over a dabing
  • katalógy – popis produktov a kategórií

Expandujte na zahraničné trhy s istotou a efektívnejšie s agentúrou Otago

Logotyp Visibility
Logotyp vacuumlabs
Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
  • +421 2 2102 6130
  • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so zasielaním praktických informácií od spoločnosti Otago.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager