Príprava obchodného stretnutia, vyjednávania alebo konferencie si vyžaduje značnú prípravu. Postaráme sa o to, aby tlmočnícke služby prispeli k úspechu vášho eventu.

Jednoducho a pohodlne

Tlmočenie na diaľku spoľahlivo zabezpečíme prostredníctvom telefónu, aplikácie na online stretnutia alebo videohovory. Poviete nám, kedy a čo potrebuje tlmočiť, vyberieme vhodného tlmočníka, ktorý sa pripojí na stretnutie.

Efektívne a flexibilné riešenie

Digitalizácia umožňuje využiť široké spektrum platforiem na tlmočenie, ktoré môže prebiehať prostredníctvom bežných komunikačných aplikácií ako napríklad Zoom alebo MS Teams.

Jazyky

Najžiadanejšími jazykmi na diaľkové tlmočenie sú angličtina a nemčina. Tlmočenia na diaľku zabezpečíme vo všetkých hlavných európskych a svetových jazykoch v kombinácii so slovenčinou a s češtinou alebo medzi cudzími jazykmi.

Spoľahliví odborníci

Naši tlmočníci sú profesionáli, so znalosťami jazykov a odvetvia v ktorom tlmočia. Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam s tlmočením využívame špičku v oblasti simultánneho tlmočenia. Využívame služby tlmočníkov, ktorí tlmočia pre Európsku komisiu a ďalšie medzinárodné organizácie v Európe a zámorí.

Profesionálne riešenie

Okrem bežných komunikačných platforiem ponúkame využitie profesionálnych online tlmočníckych systémom vyvinutých pre potreby konzekutívneho alebo simultánneho tlmočenia na diaľku.

Tlmočnícke služby

Vďaka dlhoročnému poskytovaniu prekladateľských služieb pre firemných klientov spolupracujeme so top tlmočníkmi Slovensku v Česku a celom svete. Poskytujeme všetky typy tlmočníckych služieb. Obráťte sa na nás s požiadavkou na konzekutívne, simultánne, sprievodné alebo online tlmočenie.

Spoľahlivé preklady od agentúry Otago využívajú aj:

Využite svoj čas lepšie. Preklady na mieru, na jednom mieste.

  • Preložíme viac ako 82 jazykov
  • Podklady v akomkoľvek formáte
  • Grafická úprava podľa originálu
  • ISO certifikovaná kvalita služieb
Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
  • +421 2 2102 6130
  • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so zasielaním praktických informácií od spoločnosti Otago.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager