Web a e-commerce preklady

Web v jazyku vašich zákazníkov je pre nich dôveryhodnejší a prinesie vyššiu mieru konverzií.

Dokonalé porozumenie a vyššie konverzie

Pre efektívne preložený web alebo e-shop je potrebné detailne poznať lokálny trh a miestne jazykové zvyklosti. Preto spolupracujeme s rodenými hovoriacimi daných krajín, ktorí preklad prispôsobia miestnej kultúre a texty vyšperkujú do dokonalosti.

Riešenie na mieru

Spojme sa a odporučíme vám optimálny spôsob prekladu a lokalizácie vášho webu alebo obsahu na e-shop.

E-commerce preklady do 80+ jazykov

Podľa poradenskej spoločnosti Common Sense Advisory, 75 % návštevníkov webov preferuje obsah vo svojom rodnom jazyku a 68 % zákazníkov nakúpi radšej na stránke v ich rodnom jazyku.

Istota kvality

Kvalitu našich služieb a procesov potvrdzujú certifikáty ISO 9001 – systém manažérstva kvality a ISO 17100 o prekladateľských službách. Môžete sa spoľahnúť, že váš preklad je v dobrých rukách.

Odbory a špecializácie

Či už sa vaša firma venuje strojárstvu, stavebníctvu, cestovnému ruchu alebo vlastníte e-shop, s vašimi textami budú pracovať na slovo vzatí odborníci. Spolupracujeme s prekladateľmi, ktorí sa špecializujú na viac ako 120 oblastí.

Rýchlosť a flexibilita

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a moderným technológiám vieme do prekladu naraz zapojiť viacerých prekladateľov a revízorov, a teda preložiť texty aj v krátkych termínoch.

Technológie na vašej strane

Moderný softvér na podporu prekladu rozpozná podobné alebo už preložené časti textu. Z preloženého textu v reálnom čase vytvára databázu, vďaka ktorej nie je potrebné tú istú vetu prekladať dvakrát. Preklady sú aj vďaka nim jednotnejšie a preložené za kratší čas.

auditorské správy výročné správy postupy interných auditov účtovné závierky faktúry bankové výpisy úverové zmluvy

finančné výkazy investičné prospekty finančné výkazy podľa IFRS finančné výkazy podľa US GAAP poistné podmienky

Dlhodobá spolupráca

Hľadáte riešenie na mieru alebo organizujete tender? Kontaktujte nás.

Kontaktné informácie
  • +421 2 2102 6130
  • [javascript protected email address]
Cenová ponuka do 30 minút
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte váš e-mail
Prosím zadajte vaše telefónne čislo.
Prosím napíšte nám správu.
Nahrajte súbory presunutím sem alebo nahrajte zo zariadenia
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.
Súhlaste so zasielaním praktických informácií od spoločnosti Otago.

Formulár sa odosiela ...

Čo hovoria naši klienti?

S tímom spoločnosti Otago spolupracujeme od roku 2014 v oblasti prekladov európskych patentov a patentových prihlášok z oblastí farmácie, chémie, strojárenstva a elektrotechniky z anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka do slovenského a českého jazyka.

Oceňujeme najmä profesionálnu a rýchlu komunikáciu, spoľahlivé plnenie dohodnutých termínov dodania prekladov a vysokú mieru presnosti a kvality dodávaných prekladov, ktoré sú pre nás a našich klientov kľúčové na zabezpečenie právnej ochrany ich inovácií a vynálezov.

Mgr. Ing. Martin Žovic
Patentový zástupca

Spoločnosť Otago môžeme doporučiť.

SPIE Elektrovod, a.s. vníma spoločnosť Otago s.r.o. ako spoľahlivého partnera pri preklade odborného textu. Služby spoločnosti Otago využívame najmä na preklady anglického, nemeckého a maďarského jazyka. Oceňujeme predovšetkým ich osobný prístup, profesionalitu, rýchlosť a operatívnosť v reakcii na naše požiadavky.

Ing. Jakub Kolesár
predseda predstavenstva

Spoluprácu so spoločnosťou Otago sme si vybrali najmä pre dodávanie kvalitných prekladov so špecifickou odbornou strojárskou terminológiou, najmä z oblasti kompresorových a vákuových staníc.

Na spolupráci oceňujeme predovšetkým spoľahlivosť prekladov a promptnú komunikáciu. Služby spoločnosti Otago radi odporúčame.

Ing. Ladislav Szabó
konateľ

S Otago sa robí skvele.

V Catalyste potrebujeme preklady väčšinou tak, že včera bolo neskoro. Ľudia v Otago reagujú rýchlo, pohotovo a priateľsky, čo je vcelku unikátna kombinácia. Preklady sú po obsahovej stránke tip top, takže maximálna spokojnosť.

Lubo Tomko
CEO

Na základe našich skúseností so spoločnosťou Otago môžeme bez váhania odporučiť jej služby ďalším spoločnostiam, ktoré potrebujú špičkové prekladateľské služby.

Váš záväzok ku kvalite, profesionalite a spokojnosti klientov z vás robí ideálneho partnera.

Élodie Bouquet
Vendor & Quality Manager